zelené 

Počet produktů: 9
 • filer on a row:
 • Nové

  Tento čínský zelený čaj je vyváženým setkáním s delikátní vůní královské květiny - jasmínem, vyrobeného tradičním způsobem, jeho výroba je známa již 1200 let a nachází se v srdci Číny, pohoří "Da Zhank Shan" (Pohoří Mlhy a mraků), provincie Zhejlang. Fantasticky se hodí jako relaxační čaj či hezké zakončení po jídle. V bio organické kvalitě, sáček i obal...

  JASMÍN - zelený čaj, BIO , Fair trade

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Tato velice jemná směs kombinuje lehkou vůni třešní se smyslnou rozkoší vanilky. Zelený čaj od prvního doušku dodá tomuto vyváženému čaji nádech čerstvosti. Je to spíše poezie symbolizující návrat slunečních dnů, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Lady Cherry Vanilka, Bio , Fair trade

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Jemný čínský zelený čaj spojený se severoafrickou sladkou mátou. Mátový čaj, ať připraven tradičně nebo západním způsobem, patří k nejpřátelštějším nápojům. Je osvěžující a výborně stravitelný, dle nálady se dá i osladit. V bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  PEPERMINT - zelený čaj

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Veškerý exotismus slunečního ovoce ve Vašem šálku!Základ zelený čaj, sladké mango a broskev oživený příjemnou citrusovou svěžestí, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  MAMBO MANGO ovoce s citrusem - zelený čaj

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Úspěšná a netradiční kombinace jemného himálajského zeleného čaje s rafinovanou a osvěžující chutí bergamotu. Lehký a nasládlý čaj se svěží vůní a zářivou chutí. Potěšení pro milovníky čaje. Vyzkoušejte i jako Ice tea!!! Certifikace DEMETER, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Earl Green - zelený čaj, DEMETER , Bio organic...

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Tento zelený indický čaj je sklízen v himálajském "Selimbong", ve více než 2000 metrech nad mořem Vás ohromí obdivuhodnou chutí, která je mírně sladká a velmi osvěžující. Vhodný k jakékoliv příležitosti i jako Ice tea s ledem. Certifikace DEMETER

  Darjeeling zelený čaj, DEMETER , BIO , Fair trade

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Lahodný, zelený čínský čaj s lehce nasládlou chutí. Nažloutlá barva, nízký obsah taninu i teinu. Vhodný po jídle i jako Ice tea s ledem k osvěžení. Zmínka o zeleném čaji v Kissa Yojoki, Knize čaje, která byla napsána v roce 1191. Autor knihy, zenový mnich Eisai, zde jako asi první popsal blahodárné účinky zeleného čaje, mimo jiné jeho ovlivnění pěti...

  Sencha zelený čaj China

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Sencha je nejoblíbenější japonský zelený čaj. Snadno travitelný s nezaměnitelnou rostlinnou chutí, příznačnou pro japonské čaje.Bohatý na vitamíny a stopové prvky, prokázané zdravotní účinky. Těší se velké pověsti, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Sencha zelený čaj, Japan

  Les Jardins de Gaïa
  259 Kč
 • Nové

  Dokonalá harmonická chuť citrusů a skořice v kombinaci se stimulačním zeleným čajem, která Vás v zimním čase rozzáří a naplní vánoční atmosférou,  v biodynamické kvalitě s certifikací DEMETER , sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zimní potěšení zelený čaj,/Winter treat/,DEMETER

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek