FILTROVAT PODLE

Cena
Druhy čajů
Ochucené čaje
Balení čaje
Kvalita čaje
Filter

Zelené

Počet produktů: 9
 • filer on a row:
 • Tento čínský zelený čaj je vyváženým setkáním s delikátní vůní královské květiny - jasmínem, vyrobeného tradičním způsobem, jeho výroba je známa již 1200 let a nachází se v srdci Číny, pohoří "Da Zhank Shan" (Pohoří Mlhy a mraků), provincie Zhejlang. Fantasticky se hodí jako relaxační čaj či hezké zakončení po jídle. V bio organické kvalitě, sáček i obal...

  Zelený čaj s jasmínem, CHINA GREEN TEA WITH...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Jemný čínský zelený čaj spojený se severoafrickou sladkou mátou. Mátový čaj, ať připraven tradičně nebo západním způsobem, patří k nejpřátelštějším nápojům. Je osvěžující a výborně stravitelný, dle nálady se dá i osladit. V bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zelený čaj se sladkou mátou, SPEARMINT GREEN TEA

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Veškerý exotismus slunečního ovoce ve Vašem šálku!Základ zelený čaj, sladké mango a broskev oživený příjemnou citrusovou svěžestí, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zelený čaj s ovocem a citrusem - MAMBO MANGO

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Tato velice jemná směs kombinuje lehkou vůni třešní se smyslnou rozkoší vanilky. Zelený čaj od prvního doušku dodá tomuto vyváženému čaji nádech čerstvosti. Je to spíše poezie symbolizující návrat slunečních dnů, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Lady Cherry Vanilka,GREEN TEA CHERRY - VANILLA

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Úspěšná a netradiční kombinace jemného himálajského zeleného čaje s rafinovanou a osvěžující chutí bergamotu. Lehký a nasládlý čaj se svěží vůní a zářivou chutí. Potěšení pro milovníky čaje. Vyzkoušejte i jako Ice tea!!! V Bio i biodynamické  kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Himalájský zelený čaj EARL GREEN, HIMALAYAS...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Tento zelený indický čaj je sklízen v himálajském "Selimbong", ve více než 2000 metrech nad mořem Vás ohromí obdivuhodnou chutí, která je mírně sladká a velmi osvěžující. Vhodný k jakékoliv příležitosti i jako Ice tea s ledem. Certifikace Demeter

  Zelený čaj DARJEELING, HIMALAYAS DARJEELING...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Lahodný, zelený čínský čaj s lehce nasládlou chutí. Nažloutlá barva, nízký obsah taninu i teinu. Vhodný po jídle i jako Ice tea s ledem k osvěžení. Zmínka o zeleném čaji v Kissa Yojoki, Knize čaje, která byla napsána v roce 1191. Autor knihy, zenový mnich Eisai, zde jako asi první popsal blahodárné účinky zeleného čaje, mimo jiné jeho ovlivnění pěti...

  Zelený čaj Sencha China, SENCHA CHINA GREEN TEA

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Sencha je nejoblíbenější japonský zelený čaj. Snadno travitelný s nezaměnitelnou rostlinnou chutí, příznačnou pro japonské čaje.Bohatý na vitamíny a stopové prvky, prokázané zdravotní účinky. Těší se velké pověsti, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zelený čaj SENCHA Japan, SENCHA JAPAN GREEN TEA

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  259 Kč
 • Dokonalá harmonická chuť citrusů a skořice v kombinaci se stimulačním zeleným čajem, která Vás v zimním čase rozzáří a naplní vánoční atmosférou,  v biodynamické kvalitě s certifikací DEMETER sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zelený čaj ZIMNÍ ZAHŘÁTÍ, WINTER TREAT...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek