Zdravý domov a kancelář

Počet produktů: 7
 • filer on a row:
 • Nové

  Vynikající přizpůsobení včetně délky východu slunce a intenzity osvětlení. Na výběr máte 9 zvuků pro režimy usínání i buzení, které vhodně doplňují západ i východ slunce při budíku. Výrobek je lékařské certifikované zařízení.

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 158 Kč
 • Nové

  Bodyclock Shine 300 je světelný budík, který napodobuje světlo a barvu skutečného východu slunce. Ráno při o probuzení, se budete cítít vzhůru a svěží. Bodyclock Shine 300 takto pomáhá regulovat váš cyklus spánku a probuzení a bylo dokonce prokázáno, že zvyšuje náladu, energii a produktivitu po zbytek dne.  Bodyclock Shine 300 je zdravotnický prostředek...

  Bodyclock Shine 300

  LUMIE
  5 199 Kč
 • Nové

  Unikátní přístroj obsahuje 10 různých zvuků pro lepší usínání i probuzení, které vhodně doplňuje simulovaný západ a východ slunce s volitelnou intenzitou i barvou světla a dobou trvání 20, 30 či 45 minut. Je vhodný při poruše SAD(sezonní afektivní porucha).

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 199 Kč
 • Nové
 • Nové

  Bodyclock Luxe 750 AB je nejvyšší třída světelného a zvukového systému podporující cirkádní rytmus s rádiem DAB +, vysoce kvalitními reproduktory,  Bluetooth, USB portu a zvuků spánku / buzení  20+. Plně přizpůsobitelný východ / západ slunce a nízké modré světlo před spaním.

  Bodyclock Luxe 750DAB

  LUMIE
  8 499 Kč
 • Nové

  Cítíte se unavení a bez energie když není slunečno? Arabica Light je světelný box střední velikosti vyzařující chladné bílé světlo. Používejte jej doma k léčbě symptomů SAD(Sezónní Afektivní Porucha),zvýšení nálady, zvýšení koncentrace a obnovení přírodní energie.

  Arabica Light

  LUMIE
  5 099 Kč
 • Nové

  Věrně napodobuje světlo i barvu při východu a západu slunce. Rozjasňující světlo východu slunce Vás probudí přirozeně a svěží. Naopak slábnoucí jas západu slunce navodí před spánkem relaxační náladu.Takové usínání a probuzení upravuje cyklus spánku, čímž se zvyšuje energie a produktivita započatého dne. Je vhodný při poruše SAD(sezonní afektivní porucha).

  Bodyclock Spark 100 Lumie

  LUMIE
  3 499 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek