FILTROVAT PODLE

Kategorie
Cena
Filter

Zdravý domov a kancelář

Počet produktů: 11
 • filer on a row:
 • Vynikající přizpůsobení včetně délky východu slunce a intenzity osvětlení. Na výběr máte 9 zvuků pro režimy usínání i buzení, které vhodně doplňují západ i východ slunce při budíku. Výrobek je lékařské certifikované zařízení.

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 158 Kč
 • Bodyclock Shine 300 je světelný budík, který napodobuje světlo a barvu skutečného východu slunce. Ráno při o probuzení, se budete cítít vzhůru a svěží. Bodyclock Shine 300 takto pomáhá regulovat váš cyklus spánku a probuzení a bylo dokonce prokázáno, že zvyšuje náladu, energii a produktivitu po zbytek dne.  Bodyclock Shine 300 je zdravotnický prostředek...

  Bodyclock Shine 300

  LUMIE
  5 199 Kč
 • Unikátní přístroj obsahuje 10 různých zvuků pro lepší usínání i probuzení, které vhodně doplňuje simulovaný západ a východ slunce s volitelnou intenzitou i barvou světla a dobou trvání 20, 30 či 45 minut. Je vhodný při poruše SAD(sezonní afektivní porucha).

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 199 Kč
 • Bodyclock - světelný budík s FM rádiem, vysoce kvalitními Bluetooth reproduktory  a více než 20-ti druhy zvuků pro usínání a probuzení. Plně přizpůsobitelný východ a západ slunce s funkcí slabého modrého světla, zejména pro osvětlení před spaním.

  Bodyclock Luxe 700FM

  LUMIE
  7 598 Kč
 • Bodyclock Luxe 750 AB je nejvyšší třída světelného a zvukového systému podporující cirkádní rytmus s rádiem DAB +, vysoce kvalitními reproduktory,  Bluetooth, USB portu a zvuků spánku / buzení  20+. Plně přizpůsobitelný východ / západ slunce a nízké modré světlo před spaním.

  Bodyclock Luxe 750DAB

  LUMIE
  8 498 Kč
 • Cítíte se unavení a bez energie když není slunečno? Arabica Light je světelný box střední velikosti vyzařující chladné bílé světlo. Používejte jej doma k léčbě symptomů SAD(Sezónní Afektivní Porucha),zvýšení nálady, zvýšení koncentrace a obnovení přírodní energie.

  Arabica Light

  LUMIE
  5 099 Kč
 • Největší světelný box Lumie s teplým bílým světlem. Pouhých 30 minut denně zvyšuje náladu, zvyšuje koncentraci, obnovuje přirozenou energii a léčí příznaky SAD.

  Brazil Light

  LUMIE
  7 499 Kč
 • Řešení světelné terapie v tenkém panelu s umístěním na výšku / na šířku a studeným bílým světlem. Pohodlný způsob léčby SAD nebo zlepšení nálady, energie a soustředění doma, v práci nebo na vysoké škole.

  Vitamin L - Light

  LUMIE
  3 698 Kč
 • Terapeutické světlo s dotykovým ovládáním a nastavitelný  pro čtení a osvětlení úkolů s modře obohacenými bílými LED pro efektivní světelnou terapii SAD. Používejte v kanceláři nebo doma ke zlepšení nálady, zvýšení koncentrace, obnovení přirozené energie a léčbě příznaků SAD.

  Desklamp Lumie

  LUMIE
  5 950 Kč
 • Světlo, které  bude vaše dítě milovat. Před spaním, k navození spánku dítěte i během noci. Technologie LED poskytuje osvětlení optimalizované na spánek, které pomáhá připravit vaše dítě na spánek a minimalizuje narušení jeho přirozených nočních rytmů.

  Bedbug

  LUMIE
  2 498 Kč
 • Věrně napodobuje intenzitu světla i barvu při východu a západu slunce. Rozjasňující světlo východu slunce Vás probudí přirozeně a svěží. Naopak slábnoucí jas západu slunce navodí uvolnění těla a  spánek relaxační. Usínání a probuzení pomocí Bodyclock Spark 100 upravuje cyklus spánku, čímž se zvyšuje energie a produktivita započatého dne. Nejlepší 2021...

  Bodyclock Spark 100 Lumie

  LUMIE
  3 499 Kč
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek