speciální 

Počet produktů: 11
 • filer on a row:
 • Nové

  Limitovaná Vánoční edice vysoce kvalitního černého čaje s ovocnou a kořenitou chutí, která jedinečně vykouzlí neopakovatelný čas Vánoc v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  VESELÉ VÁNOCE - černý čaj

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Jemný čínský zelený čaj spojený se severoafrickou sladkou mátou. Mátový čaj, ať připraven tradičně nebo západním způsobem, patří k nejpřátelštějším nápojům. Je osvěžující a výborně stravitelný, dle nálady se dá i osladit. V bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  PEPERMINT - zelený čaj

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Dokonalá harmonická chuť citrusů a skořice v kombinaci se stimulačním zeleným čajem, která Vás v zimním čase rozzáří a naplní vánoční atmosférou,  v biodynamické kvalitě s certifikací DEMETER , sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zimní potěšení zelený čaj,/Winter treat/,DEMETER

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Stimulační a diuretický verbální čaj, všem znalcům známý jako Maté.  Maté je součástí tradiční stravy a kultury Jižní Ameriky. Užívá se pro své povzbuzující účinky, pomáhá snižovat zadržování vody a předpokládá se, že pomáhá při hubnutí. S čerstvými, osvěžujícími chutěmi je lahodný  horký i ledový. 

  Máta zelená herbální čaj

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Od prvních doušků této lahodné infuze čaje se sladkými chutěmi budete cítit, jak se Vaše nálada stává více vyrovnaná ... Jeho uklidňující vlastnosti jsou pozvání k jemnému vklouznutí do “Země snů” do hlubokého a klidného spánku. Perfektní společník pro každý večer. Stačí zavřít oči a tento nápoj udělá zbytek ...

  Good night herbální čaj , BIO , Fair trade

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Vyvážená směs rostlin a bylin, která je  pokládaná za „spouštěč“ laktace, tedy tvorby mateřského mléka. Tento recept je navržen hlavně s ohledem na nové maminky - prvorodičky. Doplňuje kojení a uklidňuje svalové křeče svými lahodnými plnými a mírně sladkými tóny anýzu. Směs je plná šetrosti a něhy k mamince i miminku

  Maman & baby herbální kojící čaj

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Lahodná infuze ovoce a květin s dominancí citrusových tónů. Exotická, ovocná, velmi chutná a mírně kyselá chuť, příjemně osvěžuje kdykoliv během dne. Vynikající také jako ledový bylinný čaj v teplých dnech. Můžete přidat med nebo plátek citronu.

  Ovocný citrusový čaj,

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Harmonie chutí, toto složení ovoce uvolňuje lahodnou a jemnou infuzi, ovocnou, hladkou a voňavou, pro děti všech věkových skupin! Je to osvěžující nápoj kdykoli během dne, po celý rok. Je vynikající i jako ledový bylinkový čaj a lze jej oživit medem nebo plátkem citronu.

  Dětský ovocný čaj, Organický

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Uklidňující a digestivní herbální čaj Verbena máta. Vysoce aromatická klasika. Čerstvost máty v kombinaci s verbenou vede k infůzi, která se tradičně těší svým uklidňujícím a trávicím vlastnostem. Ideální kdykoli během dne pro lehký a mírový pocit! V teplé i ledové formě 

  Herbal Tea Verbena Mint

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Lahodný polo- fermentovaný polozelený čaj s elegantní vůní čínského lidi a lotosu. Jeho sladká, zralá ovocná infuze s kulatým nádechem uvolňuje intenzivní likér s hladkou chutí. Vychutnejte si jej bez jakékoliv přísady

  Wu Long (Oolong), příchuť lotos a liči, BIO,...

  179 Kč
 • Nové

  Jako zdroj pohody a skutečného detoxikačního posilovače byly tyto rostliny speciálně vybrány pro své čisticí vlastnosti. Užijte si šálek a cítite se omlazený, přirozený.

  Detox verbální čaj, Gaia

  0 Kč
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek