FILTROVAT PODLE

Kategorie
Cena
Filter

Simulátory západu a východu slunce

Počet produktů: 5
 • filer on a row:
 • Věrně napodobuje intenzitu světla i barvu při východu a západu slunce. Rozjasňující světlo východu slunce Vás probudí přirozeně a svěží. Naopak slábnoucí jas západu slunce navodí uvolnění těla a  spánek relaxační. Usínání a probuzení pomocí Bodyclock Spark 100 upravuje cyklus spánku, čímž se zvyšuje energie a produktivita započatého dne. Nejlepší 2021...

  Bodyclock Spark 100 Lumie

  LUMIE
  3 499 Kč
 • Bodyclock Shine 300 je světelný budík, který napodobuje světlo a barvu skutečného východu slunce. Ráno při o probuzení, se budete cítít vzhůru a svěží. Bodyclock Shine 300 takto pomáhá regulovat váš cyklus spánku a probuzení a bylo dokonce prokázáno, že zvyšuje náladu, energii a produktivitu po zbytek dne.  Bodyclock Shine 300 je zdravotnický prostředek...

  Bodyclock Shine 300

  LUMIE
  5 199 Kč
 • Unikátní přístroj obsahuje 10 různých zvuků pro lepší usínání i probuzení, které vhodně doplňuje simulovaný západ a východ slunce s volitelnou intenzitou i barvou světla a dobou trvání 20, 30 či 45 minut. Je vhodný při poruše SAD(sezonní afektivní porucha).

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 199 Kč
 • Bodyclock - světelný budík s FM rádiem, vysoce kvalitními Bluetooth reproduktory  a více než 20-ti druhy zvuků pro usínání a probuzení. Plně přizpůsobitelný východ a západ slunce s funkcí slabého modrého světla, zejména pro osvětlení před spaním.

  Bodyclock Luxe 700FM

  LUMIE
  7 598 Kč
 • Bodyclock Luxe 750 AB je nejvyšší třída světelného a zvukového systému podporující cirkádní rytmus s rádiem DAB +, vysoce kvalitními reproduktory,  Bluetooth, USB portu a zvuků spánku / buzení  20+. Plně přizpůsobitelný východ / západ slunce a nízké modré světlo před spaním.

  Bodyclock Luxe 750DAB

  LUMIE
  8 498 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek