FILTROVAT PODLE

Kategorie
Cena
Druhy čajů
Ochucené čaje
Balení čaje
Kvalita čaje
Filter

Potraviny a nápoje

Počet produktů: 40
 • filer on a row:
 • Tradiční chuť mimořádné delikatesy. Jemnost a chlad bergamotu se úžasně mísí s tímto lahodným himálajským čajem a vytváří jemnou a vyváženou směs, která potěší příznívce Earl Grey!

  EARL GREY- černý čaj s bergamotem, BERGAMOT...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  128 Kč
 • Skutečný, černý čínský čaj Pu'er,je považován za jeden z nejstarších čajů, jedinečná chuť i vůně zemité vlhkosti a kůže. Nadčasový čaj ve všech ohledech. Opěvovaný pro svoje skvělé vlastnosti, úžasný při redukci váhy a dietách, kdy přirozeně potlačuje chuti k jídlu, pomáhá tělu zbavovat se toxinů, pozitivně ovlivňuje slezinu,má antibakteriální a...

  PU' ER - černý čaj

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  249 Kč
 • Svěží a mlžné noci himalájských hor daly tomuto černému čaji  vůni tak typickou pro darjeeling, dělající z něj champagne mezi čaji.Zlaté a jemné likérové aroma, velmi znatelné na patře. Je vhodný ke konzumaci v kteroukoliv denní dobu.Certifikace DEMETER, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  TEA TIME - černý čaj, DEMETER

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Ranní čaj par excellence, to je nejlepší způsob, jak nastartovat den. Tento klasický ručně sbíraný černý indický čaj nabízí typicky anglický svíravý tón, silnou kořenitou vůni a jasně červenou barvu, snese i kapku smetany či mléka. Oceníte ho se slaným i sladkým toastem. V Bio i Bidynamické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  ENGLISH BREAKFAST - černý čaj, DEMETER

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • V Indii "Masala Chai" znamená "Čaj - mléko a pikantní koření". Tento černý himálajský čaj má hladkou a měděnou barvu s nezaměnitelnou chutí indického koření, které Vás vtáhne na cestu do říše Orientu a jeho chutí.Tradicí je si Masala Chai vychutnat s mlékem a to i rýžovým, sojovým či mandlovým. Je jen na Vás zda s či bez organického hnědého cukru. C

  MASALA CHAI - černý čaj, DEMETER

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Limitovaná Vánoční edice vysoce kvalitního černého čaje s ovocnou a kořenitou chutí, která jedinečně vykouzlí neopakovatelný čas Vánoc v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  VESELÉ VÁNOCE - černý čaj

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Tento čínský zelený čaj je vyváženým setkáním s delikátní vůní královské květiny - jasmínem, vyrobeného tradičním způsobem, jeho výroba je známa již 1200 let a nachází se v srdci Číny, pohoří "Da Zhank Shan" (Pohoří Mlhy a mraků), provincie Zhejlang. Fantasticky se hodí jako relaxační čaj či hezké zakončení po jídle. V bio organické kvalitě, sáček i obal...

  Zelený čaj s jasmínem, CHINA GREEN TEA WITH...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Jemný čínský zelený čaj spojený se severoafrickou sladkou mátou. Mátový čaj, ať připraven tradičně nebo západním způsobem, patří k nejpřátelštějším nápojům. Je osvěžující a výborně stravitelný, dle nálady se dá i osladit. V bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zelený čaj se sladkou mátou, SPEARMINT GREEN TEA

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Veškerý exotismus slunečního ovoce ve Vašem šálku!Základ zelený čaj, sladké mango a broskev oživený příjemnou citrusovou svěžestí, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zelený čaj s ovocem a citrusem - MAMBO MANGO

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Tato velice jemná směs kombinuje lehkou vůni třešní se smyslnou rozkoší vanilky. Zelený čaj od prvního doušku dodá tomuto vyváženému čaji nádech čerstvosti. Je to spíše poezie symbolizující návrat slunečních dnů, v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Lady Cherry Vanilka,GREEN TEA CHERRY - VANILLA

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Úspěšná a netradiční kombinace jemného himálajského zeleného čaje s rafinovanou a osvěžující chutí bergamotu. Lehký a nasládlý čaj se svěží vůní a zářivou chutí. Potěšení pro milovníky čaje. Vyzkoušejte i jako Ice tea!!! V Bio i biodynamické  kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Himalájský zelený čaj EARL GREEN, HIMALAYAS...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
 • Tento zelený indický čaj je sklízen v himálajském "Selimbong", ve více než 2000 metrech nad mořem Vás ohromí obdivuhodnou chutí, která je mírně sladká a velmi osvěžující. Vhodný k jakékoliv příležitosti i jako Ice tea s ledem. Certifikace Demeter

  Zelený čaj DARJEELING, HIMALAYAS DARJEELING...

  GRAND THÉS BIO Les Jardins De Gaïa
  179 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek