FILTROVAT PODLE

Filter

Pleťové masky

Počet produktů: 5
 • filer on a row:
 • Unikátní formulace, která mimo jiné obsahuje čtyři druhy hub. Komplex silně stimuluje obnovu kolagenu, působí protizánětlivě, působí protizánětlivé a imunitnu posilující houby se vstřebávají do hlubších vrstev kůže, kde může lépe působit proti stárnutí pokožky a rozjasnit její vzhled.

  Organická pleťová zkrášlující maska - Organic...

  Dr. Alkaitis
  988 Kč
 • Směs nejkvalitnějších biodynamických a organických extraktů z čerstvých plodů plných antioxidantů a vitamínů, regenerujícími a omlazujícími pleť. Pleťová pleťová maska ​​je formulována tak, aby stimulovala regenerační vlastnosti pleti na buněčné úrovni, obnovila vitalitu a obohatila  antioxidanty a vitamíny nejhlubší vrstvy pokožky s přírodní  silou ovoce.

  Organická regenerační maska na pleť - Organic...

  Dr. Alkaitis
  988 Kč
 • Ideální pro poškozenou pleť, která potřebuje osvěžení a omlazení. Jemné a účinné ošetření proti stárnutí. Důkladně odstraňuje veškeré nahromaděné zbytky v kůži a dodává pokožce nezbytné fytonutrienty, antioxidanty a minerály. Tato maska má také rozjasňující efekt.

  Organická exfoliační maska na pleť - Organic...

  Dr. Alkaitis
  988 Kč
 • Obnovte, vyrovnejte a viditelně zlepšete kvalitu vaší pleti s ekologickou květinovou maskou. Maska z květů je účinná při pleti se ztrátou vitality a zvětšenými póry.  Přírodní obličejová maska, která provádí jemný peeling a dává pleti mladistvý vzhled. Aktivuje regenerační vlastnosti normální, zralé a mastné pleti. 

  Organická revitalizační maska na pleť- Organic...

  Dr. Alkaitis
  988 Kč
 • Vyjímečná směs raw protizánětlivých a omlazujících bylin, mořských řas s vysokým obsahem živin, raw trav a raw rostlinných výtažků. Organická Universal Maska ​​je účinnou a funkční detoxikací, která je vyvinuta k očistě, obnovení rovnováhy a zklidnění zánětů i při nejcitlivějších typech pleti. Obsahuje nutriční látky, které vyživují pokožku zpět do...

  Organická detoxikační maska na pleť - Organic...

  Dr. Alkaitis
  988 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek