Novinky

 • filer on a row:
Zobrazeno 1 – 12 z 88 položek
 • Nové

   VESIsorb Vitamin D3 představuje řadu nových vysoce účinných, biologicky dostupných doplňků stravy se vstřebávacím  systémem.  Vyznačují se jedinečným a patentovaným doručovacím systémem VESIsorb® na bázi lipidů vyvinutý švýcarskou společností VESIFACT AG , u kterého bylo klinicky prokázáno, že poskytuje zvýšenou absorpci a biologickou dostupnost.

  VESIsorb Vitamin D3

  128 Kč
 • Nové

  VESIsorb CoQ10 BodyReady s vstřebávacím systémem VESIsorb® - pro orální aplikaci představuje jedinečné a patentované řešení pro zlepšení absorpce ve vodě málo rozpustných biologicky aktivních látek, zejména CoQ10.

  VESIsorb CoQ10 BodyReady

  488 Kč
 • Nové

  Astaxanthin je jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů, poskytuje  ochranu celé buňce a má široké účinky na celé tělo. Má schopnost eliminovat volné radikály  6000-krát větší než vitamin C a 550-krát větší než vitamin E. Studie prokázaly schopnost podporovat metabolismus, výkon a regeneraci, chránit svalovou tkáň srdce, zlepšit funkci očí u  osob s...

  AstaPure® Astaxanthin Complex

  486 Kč
 • Nové

  Lahodný polo- fermentovaný polozelený čaj s elegantní vůní čínského lidi a lotosu. Jeho sladká, zralá ovocná infuze s kulatým nádechem uvolňuje intenzivní likér s hladkou chutí. Vychutnejte si jej bez jakékoliv přísady

  Wu Long (Oolong), příchuť lotos a liči, BIO,...

  179 Kč
 • Nové

  Bílý čaj, kde jemné jarní pupeny se elegantně mísí se sofistikovanými vůněmi lotosu a bezového květu. Čistota a jemnost růží vyvažuje tuto kombinaci a vytváří tekutou poezii. Perfektní pro pití spolu s Vaším milovaným partnerem.

  Flowered White Tea

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Uklidňující a digestivní herbální čaj Verbena máta. Vysoce aromatická klasika. Čerstvost máty v kombinaci s verbenou vede k infůzi, která se tradičně těší svým uklidňujícím a trávicím vlastnostem. Ideální kdykoli během dne pro lehký a mírový pocit! V teplé i ledové formě 

  Herbal Tea Verbena Mint

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Rooibos, národní nápoj z Jižní Afriky, poskytuje slunečnou a kulatou infuzi chutí, která odráží červené a zlaté tóny z místa jeho původu! S každým douškem pocítíte obrovskou sílu, kterou slunce dává této rostlině. Chuť rooibos, oživená příjemně sladkými tóny červených lesních plodů, produkuje lahodný ovocný nápoj, který si můžete vychutnat po celý den.

  Rooibos Red fruits

  Les Jardins de Gaïa
  179 Kč
 • Nové

  Jako zdroj pohody a skutečného detoxikačního posilovače byly tyto rostliny speciálně vybrány pro své čisticí vlastnosti. Užijte si šálek a cítite se omlazený, přirozený.

  Detox verbální čaj, Gaia

  0 Kč
 • Nové

  Harmonie chutí, toto složení ovoce uvolňuje lahodnou a jemnou infuzi, ovocnou, hladkou a voňavou, pro děti všech věkových skupin! Je to osvěžující nápoj kdykoli během dne, po celý rok. Je vynikající i jako ledový bylinkový čaj a lze jej oživit medem nebo plátkem citronu.

  Dětský ovocný čaj, Organický

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Lahodná infuze ovoce a květin s dominancí citrusových tónů. Exotická, ovocná, velmi chutná a mírně kyselá chuť, příjemně osvěžuje kdykoliv během dne. Vynikající také jako ledový bylinný čaj v teplých dnech. Můžete přidat med nebo plátek citronu.

  Ovocný citrusový čaj,

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
 • Nové

  Vyvážená směs rostlin a bylin, která je  pokládaná za „spouštěč“ laktace, tedy tvorby mateřského mléka. Tento recept je navržen hlavně s ohledem na nové maminky - prvorodičky. Doplňuje kojení a uklidňuje svalové křeče svými lahodnými plnými a mírně sladkými tóny anýzu. Směs je plná šetrosti a něhy k mamince i miminku

  Maman & baby herbální kojící čaj

  Les Jardins de Gaïa
  224 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 88 položek