FILTROVAT PODLE

Cena
Druhy čajů
Ochucené čaje
Balení čaje
Kvalita čaje
Filter

Meditační bylinné

Počet produktů: 4
 • filer on a row:
 • Nové

  Otevřete svou mysl, přibližte se světu s tekutostí vody a zažijte potěšení z ponoření se do chvíle úplného klidu. Tento chlazený recept na bázi bílého čaje je inspirován vodním prvkem a tím, jak uklidňuje naše smysly. S harmonickými tóny jasmínu, tulsi, citronové trávy a lékořice slibuje nádhernou cestu oceánem chutí a vjemů.

  Dhyána EAU - WATER

  448 Kč
 • Nové

  Světlo jako vzduch, smetené větrem, pociťujte potěšení z libovolného cestování vesmírem a možností zkoumat světa bez omezení. Tento vzdušný recept na bázi zeleného čaje s květinovými příchutěmi fialové, buchu a bezového květu vás zve k osvobození a útěku s několika lahodnými ústy.

  Dhyána AIR

  448 Kč
 • Nové

  Duch jako čajová mísa vyráběná v rukou hrnčíře se pomalu formuje do rytmu meditace. Tento recept na kořenů bylin a čaje Wu-long nás spojuje s tichou silou Země, zatímco zvedá naše hlavy ke hvězdám s jeho dřevitou a kořeněnou chutí doplněnou o příjemné náznaky zázvoru a kurkumy.

  Dhyána TERRE - EARTH

  448 Kč
 • Nové

  Jak padá noc, plameny čekají na svítání ... Na základě pu'er a černého čaje je tento projasňující  recept s grapefruitovými tóny a nádechem chilli, esencí tepla a sladkosti. Každý doušek je laskavým pozváním k tomu, aby mysl bloudila na vlnách klidu, jemně vedených jemným světlem.

  Dhyána FEU - FIRE

  448 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek